Strona: Kadra / Zakład Urbanistyki i Architektury

Kadra

Kierownik

dr hab. inż. arch. Adam Rybka, prof. Uczelni
pokój V-D. 39
tel. 17 865 1624
e-mail: akbyr@prz.edu.pl

Pracownicy

prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak, prof. zwyczajny
pokój V-D. 38
tel. 17 865 1691
e-mail: z.zuziak@prz.edu.pl

dr hab. Michał Proksa, prof. Uczelni
pokój V-D. 38
tel. 17 865 1691
e-mail: mipro@prz.edu.pl

dr inż. arch. Anna Sikora, prof. Uczelni
pokój 
V-D. 35
tel. 17 865 1049
e-mail: sikora@prz.edu.pl

dr inż. arch. Joanna Dudek, adiunkt
pokój
: V-D  37
tel. 17 865 1048
e-mail: jdudek@prz.edu.pl

dr inż. arch. Rafał Mazur, adiunkt
pokój V-D. 126
tel. 17 865 1691
e-mail: rmazur@prz.edu.pl

dr inż. Janusz Pełczyński, adiunkt
pokój V-D. 126
tel. 17 865 1691
e-mail: jpe@prz.edu.pl

dr inż. arch. Magdalena Szpytma, adiunkt
pokój V-D. 41
tel. 17 743 21 09
e-mail: mszpytma@prz.edu.pl

dr inż. arch. Beata Walicka-Góral, adiunkt
pokój V-D. 42
tel. 17 7432110
e-mail: bwgoral@prz.edu.pl

mgr inż. arch. Łukasz Bajda, asystent
pokój V-D. 41
tel. 17 743 2109
e-mail: lb@prz.edu.pl

mgr inż. arch. Anna Brudnicka, asystent
pokój V-D. 37
tel. 17 865 1048
e-mail: a.brudnicka@prz.edu.pl

mgr inż. arch. Karolina Kozłowska, asystent
pokój V-D. 42
tel. 17 743 21 10
e-mail: kkozlowska@prz.edu.pl

mgr Joanna Makar-Płaza, starszy referent techniczny
sekretariat p. V-D. 40
tel. 17 865 1658
e-mail: jmakar@prz.edu.pl

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję