Strona: ArchiCZAT: Studenckie rozmowy z osobami z branży architektonicznej / Zakład Urbanistyki i Architektury

ArchiCZAT: Studenckie rozmowy z osobami z branży architektonicznej

2023-06-25
, red.  dr inż. arch. Beata Walicka-Góral

Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych z ogromną radością miało przyjemność gościć na pierwszym spotkaniu z cyklu wydarzeń ArchiCZAT - comiesięczne studenckie rozmowy z osobami z branży architektonicznej  gościa specjalnego Architekta Miasta Rzeszowa mgr inż. arch. Janusza Sepioła.

Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych | Rzeszów | Facebook

Wydarzenie

W środę 21. Czerwca 2023r.  o godzinie 18:00 w budynku V Politechniki Rzeszowskiej w  Sali V-17  odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu ArchiCZAT.

ArchiCZAT

Cykliczne spotkania ArchiCZAT  organizuje Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych z Politechnik Rzeszowskiej, które działa przy Zakładzie Urbanistyki i Architektury.

Jeśli jesteście zafascynowani architekturą, chcecie poszerzać swoją wiedzę  i szukacie inspiracji, to wydarzenie jest dla Was! ArchiCZAT to doskonała okazja do spotkania i rozmowy z architektami i nie tylko, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Gość specjalny

Podczas naszego pierwszego spotkania z cyklu ArchiCZAT mieliśmy przyjemność gościć Architekta Miasta Rzeszowa mgr inż. arch. Janusza Sepioła.

Podziękowania

Bardzo dziękujemy gościowi specjalnemu Architektowi Miasta Rzeszowa Panu Januszowi Sepiołowi oraz wszystkim uczestnikom za spotkanie, które odbyło się w bardzo miłej atmosferze.