Strona: Dom Moich Marzeń / Zakład Urbanistyki i Architektury

Dom Moich Marzeń

2020-12-09
, red.  Karolina Kozłowska
Na zdjęciu rysunek prowadzącego zajęcia architekta Łukasza Bajdy wykonany przez dzieci. Rysunek przedstawia uśmiechniętego mężczyznę z ciemnymi włosami i niewielką brodą. Jest on ubrany w ciemne długie spodnie i białą koszulę w delikatny niebieski wzorek oraz czarny krawat.

Mgr inż. arch. Łukasz Bajda prowadził od 2018 r. zajęcia w szkołach podstawowych w ramach konkursu „Dom Moich Marzeń” organizowanego przez POIARP. Zajęcia mają za zadnie ułatwić najmłodszym zrozumienie, na czym polega zawód architekta. Zajęcia są prowadzone w ramach promocji zawodu architekta realizowanej przez Podkarpacką Okręgową IARP.