Strona: „DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU” – EDYCJA 2023 / Zakład Urbanistyki i Architektury

„DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU” – EDYCJA 2023

2023-06-05

KONKURS „DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU” – EDYCJA 2023

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Rzeszów wraz z Wydziałem Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej zapraszają do udziału w konkursie na najlepszy DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU. Konkurs skierowany jest do absolwentów, którzy uzyskali tytuł zawodowy inżyniera architekta na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej w ciągu trzech ostatnich lat kalendarzowych.

• Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Rzeszów
  • Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej

Texom Sp. z o.o.