Strona: I miejsce za pracę magisterską o tematyce miejskiej / Zakład Urbanistyki i Architektury

I miejsce za pracę magisterską o tematyce miejskiej

2022-04-11
, red.  Anna Sikora
Zdjęcie portretowe laureatki.  Ciemna szatynka, długie falowane włosy, brązowe oczy, ubrana w białą bluzkę, nosi duże okulary w delikatnych ciemnych oprawkach, uśmiecha się. Na zdjęciu napis: Dorota Kurdziel, I miejsce  w ex eaquo w kategorii prace magisterskie. W prawym dolnym i lewym górnym rogu zdjęcia prosta geometryczna, pomarańczowa grafika.

Praca pod tytułem "Ad officia ex industria- miasto XXI wieku" została wykonana pod opieką dr inż. arch. Anny Sikory, prof. PRz.

Ze strony Instytutu Metropolitalnego:

Przedstawiamy laureatkę I miejsca ex aequo Konkursu o nagrodę Instytutu Metropolitalnego za najlepszą pracę dyplomową o tematyce miejskiej w kategorii prac magisterskich! Dorota Kurdziel, architektka, ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Ponadto ciekawość i chęć poszerzania wiedzy zadecydowały o rozpoczęciu drugiego kierunku- Budownictwa. Nie boi się nowych wyzwań i aktywnie rozwija wachlarz swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w dodatkowych kursach i szkoleniach m.in. dotyczących technologii BIM. Współautorka zwycięskiej koncepcji w konkursie studenckim „Przestrzeń publiczna dla mieszkańców Lubyczy Królewskiej”. Współautorka projektu i publikacji „Lepiej jest wrócić do koła” zakładających usprawnienie komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Obecnie jest w trakcie badań do publikacji dotyczących kompozycji urbanistycznych miast przemysłowych, które prowadzi pod opieką dr inż. arch. Anny Sikory, prof. PRz. Interesuje się zagadnieniami związanymi z problemami rozwoju współczesnych miast oraz rewitalizacją.

• Tytuł pracy: "Ad officia ex industria-miasto XXI wieku"
  • Promotor:dr inż. arch. Anna Sikora, prof. PRz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych!