Strona: Konkurs na najlepsze projekty studentów kierunku „Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego” / Zakład Urbanistyki i Architektury

2024-04-03
, red.  dr inż. arch. Joanna Dudek
Uczestnicy wernisażu wystawy prac studentów kierunku „Inżynieria wzornictwa przemysłowego” wykonanych wykonane w ramach przedmiotu „Geometryczne podstawy projektowania”, fot. mgr inż. arch. Ewa Kulpińska

W dniu 14 marca w galerii P-OKAZ znajdującej się na 6 piętrze budynku P odbył się wernisaż wystawy prac studentów kierunku „Inżynieria wzornictwa przemysłowego".  Wernisażowi wystawy towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu, w którym wyłoniono laureatów w kategoriach: „Logo 3D", „Naczynie z dziobkiem" oraz „Mebel do siedzenia".

Wydanie werdyktu należało do jury w składzie: dr hab. inż. Andrzej Pacana, prof. PRz - prodziekan WBMiL, dr Michał Rut - Zakład Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej oraz pracownicy Zakładu Urbanistyki i Architektury dr inż. arch. Joanny Dudek.