Strona: Konkurs studencki „Przestrzeń publiczna dla mieszkańców Lubyczy Królewskiej” 2021 r. / Zakład Urbanistyki i Architektury

2021-07-04
, red.  Karolina Kozłowska
Wizualizacja fragmentu miasta. Grafika przedstawia obszar rekreacyjny ze ścieżkami rowerowymi, w tle rozległa altana. Dorośli i dzieci jeżdżą na rowerach i hulajnogach. Wzdłuż ścieżek szpalery drzew.

Dr inż. arch. Anna Sikora, dr inż. arch. Beata Walicka-Góral oraz dr inż. arch. Joanna Dudek w 2021 r. były zaangażowane w podpisaniu umowy współpracy między Politechniką Rzeszowską a Burmistrzem Lubyczy Królewskiej oraz w organizację w imieniu Politechniki Rzeszowskiej wraz z Burmistrzem Lubyczy Królewskiej konkursu studenckiego Przestrzeń publiczna dla mieszkańców Lubyczy Królewskiej”.