Strona: Nominacja pracy magisterskiej do finału prestiżowego konkursu SARP im. Zbyszka Zawistowskiego / Zakład Urbanistyki i Architektury

2021-04-08
, red.  Beata Walicka-Góral
Plansza projektowa. Na planszy widoczne po prawej trzy wizualizacje komputerowe koncepcji, po środku widoki koncepcji z boku, po prawej analizy w postaci map.

W 2021 r. praca magisterska autorstwa inż. arch. Karoliny Rabczak, której promotorem była dr inż. arch. Beata Walicka-Góral otrzymała nominację do finału Konkursu organizowanego przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich o Doroczną Nagrodę im. Zbyszka Zawistowskiego – Dyplom Roku SARP 2021 dla najlepszych prac dyplomowych wykonanych na wydziałach architektury polskich uczelni. Do ścisłego finału zakwalifikowano 25 projektów. Wyboru dokonało specjalnie powołane jury. Inż. arch. Karolina Rabczak o Doroczną Nagrodę im. Zbyszka Zawistowskiego Dyplom Roku SARP 2021 walczyła z pracą dyplomową pt.:„Projekt galerii sztuki — Świat wizji Zdzisława Beksińskiego”. Praca była wykonana pod opieką dr inż. arch. Beaty Walickiej-Góral z Zakładu Urbanistyki i Architektury, Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.