Strona: Objęcie patronatu honorowego i nawiązanie współpracy z Technikum Budowlane nr 1 w Rzeszowie / Zakład Urbanistyki i Architektury

2024-03-01
, red.  mgr inż. arch. Natalia Ludwikowska
Na zdjęciu po środku pomieszczenia jasno brązowy okrągły drewniany stół. Wokół stołu siedzi osiem osób podczas spokojnej rozmowy, cztery kobiety i czterech mężczyzn. Wszyscy elegancko ubrani.
Wydział Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury ma zaszczyt sprawować opiekę merytoryczną nad objętymi patronatem honorowym kierunkami kształcenia: technik budownictwa, technik inżynierii sanitarnej, technik robót wykończeniowych w budownictwie oraz klasami z rozszerzonymi przedmiotami: matematyka, fizyka i informatyka.

Politechnikę Rzeszowską reprezentował Rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, a ze strony Zespołu Szkół nr 1 Dyrektor mgr Tadeusz Bajda i Wicedyrektor mgr Elżbieta Kopeć. W spotkaniu uczestniczyli również: Prorektor prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Dziekan Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury prof. Lech Lichołai, oraz mgr inż. arch. Natalia Ludwikowska z Zakładu Urbanistyki i Architektury i dr inż. Danuta Proszak-Miąsik.