Strona: Dr inż. arch. Beata Walicka-Góral na zaproszenie przeprowadziła gościnne wykłady na Politechnice Krakowskiej / Zakład Urbanistyki i Architektury

2021-12-09
, red.  Beata Walicka-Góral
Na obrazie widać cztery zdjęcia pierwszych stron prezentacji. Na białym tle czarne napisy informujące o tematyce i autorze wykładu oraz kolorowe grafiki przedstawiające za pomocą wyskalowanych kolorystycznie plam poziom hałasu w danej lokalizacji. Najwyższy poziom hałasu — kolor czarny, najniższy kolor zielony.

W latach 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021  dr inż. arch. Beata Walicka-Góral na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Architektury na Kierunku Architektura i na Międzywydziałowym Kierunku Gospodarka Przestrzenna prowadziła gościnne wykłady związane z tematyką akustyki architektonicznej i urbanistycznej.