Strona: Seminarium Dydaktyczno-Naukowe nt. reformy planowania przestrzennego / Zakład Urbanistyki i Architektury

Seminarium Dydaktyczno-Naukowe nt. reformy planowania przestrzennego

2023-12-15
, red.  dr inż. arch. prof. PRz Anna Sikora
Plakat seminarium. Na białym tle od góry cztery kolorowe pionowe prostokąty o różnej długości przedstawiające fragmenty miasta — ujęcie z góry. Pod grafikami czarne napisy na białym tle. Różna wielkość liter.

W dniu 12 grudnia 2023 r., studentki i studenci kierunku architektura, bloku wybieralnego “urbanistyka i architektura” wraz z dr inż. arch. prof. PRz Anną Sikorą uczestniczyli w seminarium dydaktyczno-naukowym organizowanym przez Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w ciekawym i merytorycznym spotkaniu oraz wielka dawkę wiedzy nt. reformy planowania przestrzennego!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie:

seminarium dydaktyczno-naukowe pt.: Reforma planowania przestrzennego 2023