Strona: Współpraca z samorządami / Zakład Urbanistyki i Architektury

Współpraca z samorządami

2022-02-08
, red.  Karolina Kozłowska
Wizualizacja przedstawia wzgórze ze ścieżkami, wzdłuż których co jakiś czas pojawiają się przystanki w formie lustrzanych sześcianów z wnęką. Na ścieżkach dzieci szukające sześcianów - jest to forma gry miejskiej. Wizualizacja w ciemnych barwach.

Dr inż. arch. Joanna Dudek i dr inż. arch. Rafał Mazur nawiązali współpracę z samorządami Latoszyna Zdroju, Horyńca Zdroju i Głogowa Małopolskiego. Efektem współpracy było tworzenie projektów studenckich dla każdej miejscowości podsumowanych wystawą prac projektowych oraz konkursem na najlepsze pomysły.