Strona: Dr. inż. arch. Beata Walicka-Góral podjęła współpracę z Wydziałowym Laboratorium Badań Konstrukcji PRz / Zakład Urbanistyki i Architektury

2022-04-06
, red.  Beata Walicka-Góral
Widok na ulicę- deptak miejski w porze letniej. Środek dnia, kilkoro przechodniów. Po prawej grupa drzew, po lewej fasady historycznych niewysokich kamienic.  Na środku ulicy trzy studentki prowadzą pomiary akustyczne.

W 2022 r. dr inż. arch. Beata Walicka-Góral z Zakładu Urbanistyki i Architektury na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury została członkiem  Wydziałowego Laboratorium Badań Konstrukcji PRZ, a od roku 2021 w ramach współpracy z WLBK prowadzi badania akustyczne w ramach zajęć dydaktycznych i pracy naukowo-badawczej.