Strona: Wyróżnienie Highly Commended w kategorii Urban Planning / Zakład Urbanistyki i Architektury

Wyróżnienie Highly Commended w kategorii Urban Planning

2022-09-12
, red.  Rafał Mazur
Zdjęcie dokumentu - certyfikatu potwierdzającego otrzymanie nagrody. Na białym tle czarne napisy, na dole loga CIOB, Emerald Publishing, IEMA oraz ICE. U góry loga Leeds sustainable institute, UWE Bristol oraz University of Suffolk.

Artykuł „Public space in Rzeszów as a modernist vision of green areas within the city” napisany przez doktora inżyniera architekta Rafała Mazura oraz śp. profesora Adama Rybkę otrzymał wyróżnienie Highly Commended w kategorii Urban Planning na konferencji International Sustainable Ecological Engineering Design for Society [SEEDS].

Odbiór nagrody

Konferencja odbyła się w dniach 31.08-02.09.2022 roku na Uniwesytecie Zachodniej Anglii [UWE] w Bristolu. Podczas uroczystej gali nagrodę wręczył dr. Rafałowi Mazurowi przewodniczący konferencji dr Colin Booth, kierownik ds. badań i stypendiów Wydziału FET - Architecture and the Built Environment UWE.